Spolupráca s Evou Novanskou

Po úspešnej spolupráci s módnymi návrhármi AidaStyle a Marcus Darsen prichádzame s novou kolekciou vakov Jim Morrison, inšpirovanou frontmanom skupiny The Doors. Aj napriek tomu, že patril do klubu 27, stal sa legendou a svojou jedinečnosťou inšpiruje dodnes. Nikdy nezabudneme na jeho hlášku: ,,Mám rád ľudí, ktorí nosia svoju dušu na tvári.”

Vďaka kolaborácii s fotografkou, výtvarníčkou a návrhárkou Evou Novanskou - Art and Wear môžete na vaku nosiť Jima Morrisona. Eva sa okrem fotografie a maľby venuje aj potlači svojich dizajnov na tričká či legíny. ARTANDWEAR je farebná značka, ktorá šíri jej umenie prostredníctvom oblečenia na voľný čas. Veľmi sa tešíme zo spolupráce s touto originálnou umelkyňou, ktorá nám venovala zvyšky zo svojej textilnej výroby s autorským dizajnom obrazu speváka skupiny The Doors.


Všetky vaky z tejto kolekcie sú dvojvrstvové s vnútorným a vonkajším vreckom na zips. Momentálne máme pre vás k dispozícii dve farebné prevedenia vakov - čierne a modré. V marci k nim pribudnú červené. Vaky sú v limitovanom počte, preto neváhajte!

Pri kúpe Vak + Legíny Jim Morrison získate 10% zľavu na oba produkty, avšak každý z nich je potrebné si objednať zvlášť na našich e-shopoch.

E-shop Evy Novanskej - Art and Wear. 

Autor článku: Martina Ditrichová

in
Projekt Les